1 L EMALIA AKRYLOWA 2+1 popielaty jasny RAL 7035 Zobacz większe

1 L EMALIA AKRYLOWA 2+1 popielaty jasny RAL 7035

5907596598223

Nowy produkt

Kolor: popielaty jasny RAL 7035. Emalia akrylowa dwuskładnikowa, połyskowa na trudne warunki atmosferyczne, poj: 1l

więcej

44,65 zł brutto

- +

EMALIA AKRYLOWA 2+1 jest połyskową emalią akrylową dwuskładnikową z alifatycznym izocjanianem jako utwardzaczem.

Charakterystyka

EMALIA AKRYLOWA 2 + 1 tworzy powłokę o bardzo dobrych parametrach mechanicznych i chemicznych odporną na ścieranie i zarysowanie.
EMALIA AKRYLOWA 2+1 posiada zwiększoną odporność na porost glonów i polecana jest między innymi do malowania dekoracyjnego łódek z drewna i tworzyw sztucznych.

Przeznaczenie

EMALIA AKRYLOWA 2+1 to nowoczesna szybkoschnąca farba akrylowa utwardzana izocyjanianem alifatycznym przeznaczona do malowania pojazdów samochodowych, maszyn i urządzeń mechanicznych w profesjonalnych warsztatach lakierniczych. Naniesiona w 1-2 warstwach gwarantuje wysoką jakość uzyskanych powłok lakierowych.
Przeznaczona jest do malowania elementów konstrukcji stalowych, aluminiowych i ocynkowanych eksploatowanych w warunkach atmosfery nadmorskiej i agresywnej atmosferze miejskiej, wiejskiej i przemysłowej w zestawie z farbami do gruntowania epoksydowymi lub poliuretanowymi.

Przygotowanie powierzchni i malowanie

Na powierzchnie uprzednio zagruntowane jedną z farb (POLPUR KOR, POLKOR, POLPOX KOR, POLPOX PRIMER) nanieść EMALIĘ AKRYLOWĄ 2+1.

Sposób użycia

Powierzchnia przygotowana do malowania powinna być czysta, sucha, pozbawiona tłuszczu i kurzu. Temperatura otoczenia, farby i malowanej powierzchni nie powinna być niższa od +50C i wyższa od +350C w czasie malowania i suszenia.
Wilgotność względna powietrza nie powinna przekraczać 80%, a temperatura malowanej powierzchni powinna być wyższa o minimum 30C od punktu rosy.
Składnik A (baza) dokładnie wymieszać, a następnie zmieszać ze składnikiem B (utwardzacz 2+1) w proporcji:
  1. Składnik A: 2 części objętościowe
  2. Składnik B: 1 część objętościowa
Farba jest gotowa do użycia w temp. 23±20C po upływie 10 min.
Czas przydatności mieszaniny do użycia w temp 23±20C - 6 godz.

Właściwości

EMALIA AKRYLOWA 2+1 tworzy powłokę o bardzo dobrych parametrach mechanicznych i chemicznych odporną na ścieranie i zarysowanie.

Pozostałe produkty kupowane przez klientów

Newsletter

Zero SPAMU - tylko konkretne oferty